طراحی پیج اینستاگرام فروشگاه ترک

طراحی پیج اینستاگرام فروشگاه ترک شاپ + تولید محتوا

در طراحی پیج اینستاگرام فروشگاه ترک شاپ با استفاده از رنگ سازمانی این برند، زیبایی‌های ظاهری مانند رنگ‌های جذاب، فونت‌های مناسب و انتخاب تگ‌ها و استایل‌های متنی فشرده و جذاب و با کیفیت و متناسب با محصولات موجود در فروشگاه استفاده شده است.

در طراحی پیج اینستاگرام فروشگاه ترک شاپ با ایجاد هماهنگی و تناسب بین پست‌ها، استوری‌ها، هایلایت‌ها و غیره بسیار حائز اهمیت است. با ایجاد محتوای متنوع و جذاب، ارتباط مستقیم و نزدیک‌تری با مشتریان برقرار شده و انگیزه آن‌ها برای خرید و همکاری با فروشگاه افزایش می‌یابد.

همچنین در طراحی پیج اینستاگرام فروشگاه ترک شاپ تصاویر با کیفیت بالا ، ویدئوهای جذاب و استفاده از استوری‌ها برای ارائه پشت صحنه‌ها و محتواهای جذاب که می‌تواند به افزایش تعامل با مخاطبان کمک کند، استفاده شده است. اهمیت ارتقاء تجربه کاربری در اینستاگرام نیز از جمله نکاتی است که بیشتر به افزایش بازدید و تبدیل مخاطبان به مشتریان کمک می‌کند.

در طراحی پیج اینستاگرام فروشگاه ترک شاپ، ابزارهای مختلفی برای جلب توجه مخاطبان و ارائه محتوای جذاب و زیبا وجود دارد. برای شروع، لازم است از عناصر گرافیکی مانند رنگ‌ها، فونت‌ها، الگوها و آیکون‌ها به طور هماهنگ و منطبق با برند استفاده شود تا شناخت برند و شناخت محصولات به خوبی انجام شود.

منظور از لی اوت یا قالب صفحه اینستاگرام ، استفاده از 9 پست ، پشت سر هم که دارای هویت بصری متناسب با محصولات و خدمات برند شما بوده و از رنگ بندی برند شما پیروی کند.

هدف پست های اینستاگرام ، ابتدا افزایش مخاطب هدف(دنبال کننده) و سپس ترغیب برای استفاده از محصول و خدمات برند شما می باشد که با تولید محتوای با کیفیت در کنار طراحی گرافیکی پست ها بصورت اختصاصی و حرفه ای ، خود را از میان میلیون ها کسب و کار متمایز کنید.

کارفرمای پروژه :

ترک شاپ | Turkshop

تاریخ :

1400 الی 1402

فعالیت :

فروشگاه ترک

پروژه های تکمیل شده توسط ما