بنر تبلیغات شهری

لایت باکس تبلیغاتی موسیقی رهاوی (بنر تابلو تبلیغاتی فروشگاهی)

خانه موسیقی رهاوی با هدف ارائه خدمات برای افراد علاقمند به خرید و البته آموزش ویولن با بودجه حداقلی ، اقدام به ایجاد کمپین تبلیغاتیِ "خرید + آموزش ویولن" در سطح شهر تبریز کرده است. لایت باکس تبلیغاتی رهاوی در مناطق پر رفت و آمد و عمومی شهر تبریز مانند پاساژ های خرید ، ایستگاه‌ها و خیابان های پر ترافیک که تعداد زیادی از افراد از آنها عبور و مرور می‌کنند، نصب شده است و با طراحی نئونی سعی در جذب توجه عمومی را دارد. با این حال، همواره باید در طراحی لایت باکس تبلیغاتی ، نظر مخاطبین را در نظر گرفت و محتواها را با دقت و استراتژی مناسب انتخاب کرد تا تأثیر بیشتری داشته باشد.

لایت باکس تبلیغاتی موسیقی به عنوان یکی از روش‌های ارتباطی بسیار قدرتمند در بازاریابی فروشگاه آلات موسیقی در نظر گرفته می‌شود، زیرا امکان رسیدن به جمعیت بزرگی از مخاطبین را فراهم می‌کند، همچنین در لایت باکس تبلیغاتی می‌تواند برای تبلیغ کالاها، خدمات، رویدادها، یا حتی اطلاع‌رسانی‌های اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد. این نوع تبلیغات به عنوان یکی از روش‌های مؤثر در تبلیغات خارج از خانه و جذب توجه عمومی به حساب می‌آید.

لایت باکس تبلیغاتی موسیقی رهاوی به صورت نئونی طراحی شده و با استفاده از نورهای نئون که در شب به خصوص جذابیت بیشتری دارد. این نوع بنرها به علت جذابیت بصری و نورپردازی خاص، توجه بیشتری از مردم را به خود جلب می‌کند.از  دیگر مزایای لایت باکس تبلیغاتی موسیقی رهاوی می‌توان به دسترسی به جمعیت بالا ، ناحیه‌بندی هدفمند ، ایجاد حس هویت شهری اشاره کرد

کارفرمای پروژه :

رهاوی | Rahavi

تاریخ :

فروردین 1401

فعالیت :

فروشگاه آلات موسیقی

پروژه های تکمیل شده توسط ما