کارت ویزیت فروشگاه لوازم موسیقی

کارت ویزیت فروشگاه لوازم موسیقی (فروشگاهی)

کارت ویزیت فروشگاه لوازم موسیقی رهاوی با شعار " آنچه که به موسیقی نیاز دارید، اینجاست" در سبک مینیمال و با قالبی فانتری و کاملا ساده ، با استفاده از رنگ های سیاه و سفید که نمادهایی از سادگی و قابل اعتماد بودن هستند ، جلب توجه و جلوه‌ای شیک و کلاسیک دارد ، تمامی اطلاعات تماس و بارکد QR و لوگو رهاوی در هر دو طرف آن گنجانده شده است.

نباید از کارت ویزیت فروشگاه لوازم موسیقی انتظار داستان گویی داشته باشید ، ذات کارت ویزیت ارائه اطلاعاتی از قبیل نوع و نام کسب و کار ، آدرس جهت مراجعه حضوری و وبسایت جهت خرید غیرحضوری ، شماره تماس ، ایمیل و شبکه های اجتماعی برای معرفی هرچه بهتر خدمات و محصولات لوازم موسیقی می باشد که البته باید جنس و اندازه آن نیز صحیح انتخاب شود.

در طراحی کارت ویزیت فروشگاه لوازم موسیقی، می‌توان از عناصر و اطلاعات مهمی استفاده کرد که به هویت بصری اشاره کند. این کارت ویزیت باید به مشتریان اطمینان از کیفیت و موثر بودن کسب و کار بدهد. بازاریابی از طریق کارت ویزیت می‌تواند به تبلیغ کسب و کار شما و جلب مشتریان جدید کمک کند. این روش کلاسیک هنوز هم یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی می‌باشد که می‌تواند تأثیرگذار باشد.

کارفرمای پروژه :

رهاوی | Rahavi

تاریخ :

شهریور 1399

فعالیت :

فروشگاه لوازم موسیقی

پروژه های تکمیل شده توسط ما